KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12994274
nr 1299 4274
Oidentifierad konstnär. Piprökande man. Olja på duk, 25x17 cm. Ej signerad
Utrop:
500 kr
Såld:
400 kr
måndag 6 januari 2020
kl 18:26:14
300 kr
200 kr
250 kr (Budbetjänt)
350 kr